Clubkampioenen 2023

04 september 2023


Zondagmiddag 3 september was het meest compacte clubtoernooi van alle clubtoernooien. Het was prachtig weer en er werd gespeeld van 12.00 uur tot 18.00 uur. Het was erg gezellig op het terras en waren veel leuke partijen te zien.

In de damesdubbelpoule zijn Chantal Janssen en Saskia Bongers eerste geworden en dus clubkampioenen 2023. In de gemengddubbelpoule zijn Nicole Toebak en Jan van Gulik eerste geworden en daarmee clubkampioen 2023. In de herendubbel wonnen Herman Streng en Teun Niesing de finale van Sjaak Bontekoe en Dennis Baans en zijn de nieuwe clubkampioenen 2023.

De drie nieuwe clubkampioen-koppels komen op de bekers en gingen later op de avond naar huis met de bloemen en een bon van Perron3.

Nieuwscategorieën